kampioen, en op wat voor manier!

Groot succes voor de J09-1 van SJO Almen – Harfsen! Zaterdagochtend kroonde de ploeg zich tot kampioen, nadat AZC Zutphen op ons sportpark in Almen werd verslagen. Met duidelijkere cijfers kon dit niet: De Zutphense tegenstander werd maar liefst met 16-2 verslagen, waardoor het kampioenschap binnen was. Alle wedstrijden in de 3e fase van de competitie zijn door de J09-1 winnend afgesloten. Een absolute topprestatie en dat was een feestje waard. Onze felicitaties gaan uit naar de spelers, trainers en begeleiders van deze goed presterende ploeg! šŸ‘šŸ¼

Niet alleen de J09-1 was succesvol, maar ook de J08-1 van SJO Almen – Harfsen deed zaterdag goede zaken. Deze ploeg wist namelijk te voorkomen dat de tegenstander kampioen werd in Almen door met 7-5 te winnen. Er was maar plek voor een kampioensfeestje op ons sportparkā€¦šŸ˜‰

blijf op de hoogte!

Altijd op de hoogte worden gehouden van het laatste nieuws rondom SV Almen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwbrief!