Voorinschrijving open van Berkelloop

Sportievelingen die graag hardlopen in een schitterende groene omgeving zijn zaterdagochtend 23 december van harte welkom op het sportcomplex van S.V. Almen aan de Binnenweg in Almen. De voorinschrijving is inmiddels geopend.

De lopers kunnen kiezen uit de afstanden 21,1 km, 10 km en 5 km. Het parcours van de langste afstand loopt door het prachtige gebied van Natuurmonumenten: de Velhorst en het Walien en natuurlijk langs de prachtig meanderende Berkel. Ook de 10 en de 5 km gaan door de mooie omgeving van Almen en ook hier leidt een deel van het parcours langs de Berkel. Voor de jeugd t/m 12 jaar is er een teamestafette die bestaat uit één volwassene en één of twee kinderen.

Klik hier voor uitgebreide informatie over de routes, starttijden, inschrijfkosten en overige informatie. Direct voorinschrijven voor deze prachtige loop kan ook.

blijf op de hoogte

Altijd op de hoogte worden gehouden van het laatste nieuws rondom SV Almen? Schrijf je dan nu in voor de nieuwbrief!